Yılın en uzun gecesinde Red Bull dinamik etkinlikler düzenleyecek


0

Yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık’ta Red Bull Türkiye’nin sosyal medya kanallarında dinamik etkinlikler gerçekleşecek.

Yılın en uzun gecesi, Red Bull Türkiye sosyal medya kanallarında farklı etkinliklerle karşılanıyor. 21 Aralık Pazartesi gecesini; danstan gaming’e uzanan çeşitli etkinliklerle geçirecek takipçileri Red Bull Türkiye’nin sosyal medya kanalları, en uzun gece’nin yıldızı olmaya davet ediyor. Verilen bilgiye göre, dans dünyasının yetenekli isimleri Berk Çiçekgil ve Selen Öztürk, Red Bull Türkiye’nin video paylaşım platformu hesabı üzerinde dans tutkunlarını harekete çağırıyor. Markanın sosyal medya kanalı ise, ünlü yayıncılar Cantuğ “UNLOST” Özsoy, Necati “ZEON” Akçay, Berk ’’RIP’’ Tepe ve Alp TV oyunseverlere keyifli deneyimler sunacak.

Geceye hareketli bir başlangıç
Marka, video paylaşım platformu hesabı üzerinden 21 Aralık Pazartesi günü hareketli bir etkinlik düzenlenecek. En uzun gecenin yıldızı olmak için 18.00’dan ertesi sabah 7.00’a kadar sürecek dans düellosu herkesin katılımına açık olacak. Dans dünyasının yetenekli isimleri Berk Çiçekgil ve Selen Öztürk, takipçileri belirledikleri koreografiye davet edecek. Koreografiyi video paylaşım platformunun düet özelliğini kullanarak enuzungece etiketiyle Red Bull Türkiye’nin video paylaşım platformu hesabını etiketleyerek paylaşanlar arasından bir kişi dans kiti kazanacak.

Ünlü yayıncılar Cantuğ “UNLOST” Özsoy, Necati “ZEON” Akçay, Berk ‘’RIP’’ Tepe ve Alp TV farklı bir kapışmanın kahramanları olacaklar. Ünlü yayıncılar, Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick için özel tasarlanmış 5 farklı oyun modu sunan haritalarda 2 takıma ayrılarak mücadele edecekler. 21 Aralık Pazartesi gecesi saat 19.00’da başlayacak canlı yayın 21.30’a kadar sürecek ve Red Bull Türkiye’nin sosyal medya kanalından canlı izlenebilecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı