Sempozyum düzenleyen ekibe teşekkür plaketi verildi


0

28-29 Kasım 2020 tarihlerinde, Kdz. Ereğli Belediyesinin desteğiyle online olarak yapılan, 5.Uluslararası Karadeniz’e Kıyısı Olan Ülkerler Sempozyumunun ardından sempozyum düzenleme kurulu üyeleri Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Bu yol pandemiden dolayı online olarak 28-29 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleştirilen 5.Uluslararası Karadeniz’e Kıyısı Olan Ülkerler Sempozyumunun Düzenleme Kurulu Üyeleri, Dr. Öğretim Görevlisi Veli Akarsu, Öğretim Görevlisi Serkan Bozkurt ve Öğretim Görevlisi. Hüseyin Mungan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ederek plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.
Sempozyum Düzenleme Kurulu Üyeleri ayrıca, Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Bulak ve Başkan Danışmanı Metin Yüksel’ e de teşekkür plaketi ve teşekkür belgesi verdi.
Sempozyuma, Türkiye, Bulgaristan, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Nijerya, İspanya ve Hindistan gibi çeşitli ülkelerden katılım sağlarken, toplam 75 bildiri sunuldu. Karadeniz sorunların da tartışıldığı sempozyuma ait 122 sayfalık Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabı, Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde yayınlandı (web adresi: https://www.blackseacountries.org/books). Tam Bildiriler Kitabı’nın ise yakın zamanda yayınlanacağı ifade edildi.
Sempozyum Düzenleme Kurulu Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Bülent Haner ziyaret sırasında telekonferans yöntemiyle bağlanarak, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a teşekkür etti. Dr. Haner, önümüzdeki yıl pandemisiz yüz yüze daha güzel bir sempozyumu, Karadeniz Ereğlisi’nde yapmak istediklerini belirterek, Karadeniz Ereğli’siyle ilgili proje konularında da fikir alışverişinde bulundu ve Başkan Posbıyık’a teşekkür etti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı