(Özel) Sokağa çıkma yasağında paketçinin siparişini çaldılar


0

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı saatler arasında yemek teslimatı yapmak için bir apartmana giren paketçinin, o anlarda motorunda bulunan diğer siparişini çaldılar.
Eskişehir’de bir restoranda motorlu kurye olarak çalışan Türkmenistanlı Mekan Astanov, çalıştığı işletmeden günün son siparişlerini alarak dağıtıma çıktı. Yemek teslimatı yapmak için bir apartmana giren Astanov, geri döndükten sonra diğer siparişi götürmek üzere yola çıktı. Son sipariş için teslimat adresine ulaşan Mekan Astanov, motorunun arkasında bulunan saklama sepetini açtıktan sonra hayatının şokunu yaşadı. Sokağa çıkma yasağının uygulandığı saatler arasında motordaki son paketin çalındığını fark eden Astanov, tekrardan çalıştığı restorana giderek aynı siparişten hazırlatmak zorunda kaldı.

“O paketi yaptırmak için tekrar tezgah açmak zorunda kaldık”
Yemek siparişinin çalındığını fark ettiği zaman çok üzüldüğünü belirten Mekan Astanov, sokağa çıkma yasağına rağmen böyle bir durumla karşılaşmasının çok ilginç olduğunu söyledi. Aynı siparişi yaptırmak için yemek tezgahını yeniden açtıklarını ifade eden Astanov,“Boş saatlerimde hafta sonu paketçilik yapıyorum. Yasak günü 2 tane paketle dükkandan çıktım. Paketin birini teslim ettim ve hemen aşağı indim. Ben yukarı çıkarken her şey yerindeydi. Sonrasında kontrol etmeden motosiklete bindim ve diğer paketi teslim etmeye gittim. Bir baktım paketler yok. Paketlerin olmadığını görünce çok üzüldüm. Daha öncesinde kontrol ettiğim aklıma geldi ve çalındığını fark ettim. Olay 23.00 sıralarında gerçekleşti. Çalan kişi bunu 10 saniye içerisinde yapmış. Teslim ettiğim paketin ödemesi online yapılmıştı, oyalanmadan hemen motorun yanına indim. Son paketimizdi, dükkanı kapatmıştık. O paketi yaptırmak için tekrar tezgah açmak zorunda kaldık. Daha önce başıma hiç gelmedi, duymadım da doğrusu. Bundan sonra daha fazla dikkat edeceğiz. Sokağa çıkma yasağı olduğu halde bile birisinin dışarı çıkıp hırsızlık yapması gerçekten sıra dışı bir olay” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı