Niksar’da Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi 2021 yılında yapılacak


0

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin Tokat ziyaretlerinde sundukları yeni Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin 2021 yılı yatırım programına alındığının müjdesini verdi.
Niksar Belediyesi ile Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi yapımı için protokol imzalandı. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin 2021 yılı yatırım programına alınmasından ötürü çok mutlu olduklarını söyledi. Niksar Belediye Başkanlık makamında düzenlenen imza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “Tarım ve Orman Bakanlığımız tensipleriyle Niksar’ımıza kazandıracağımız 2021 yılı yatırım programına alınan ve bu yılda iz ödeneği gönderilen Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’mizin protokolünü Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci bey ile imzaladık. Tarım ve Orman Bakanlığımızdan tahsisini gerçekleştirdiğimiz yaklaşık 4600 m2’lik güzel bir alanda modern bir Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi inşa edeceğiz. Bu merkezimizde hayvanlarımıza daha iyi şartlar altında bakım ve tedavilerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Şuan bir barınağımız mevcut lakin yaklaşık 25 yıllık bir barınak olduğu için fiziksel şartları arzu ettiğimiz gibi değil. Üç yıldır projesi ile uğraştığımız bu projemizi Tarım ve Orman Bakanımız sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin Tokat ziyaretlerinde kendilerine arz etmiştik. Bakanımızın takdir ve onayı ile Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci beyin destekleriyle bugünkü noktaya geldik. İnşallah bundan sonrada hayvan severlerimizin görüşleri ve destekleriyle 2021 yılında bu merkezimizi tamamlamak istiyoruz. Bu merkezimiz şimdiden ilçemiz hayırlı olsun” dedi.
Tokat Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürü İhsan İkinci ise yaptığı açıklamada; “Niksar Belediye Başkanımız ilçemizdeki hayvanların korunması ve gerekli tedavilerinin yapılması için büyük destekler sağlıyor. Bu anlamada Niksar Belediyemizin hazırlamış olduğu bir proje vardı. Tarım ve Orman Bakanımız sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin Tokat ziyaretlerinde kendileri hazırladıkları projeyi arz etmişlerdi. Bu sayede projemiz 2021 yılı yatırım programına alındı. İnşallah hep birlikte 2021 yılında bu inşaatımızı gerçekleştireceğiz. Niksar Belediye Başkanımıza emeklerinden ötürü teşekkür ediyor, Niksar’ımıza projenin hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı