Hayaller tecrübeyle buluşuyor


0

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünün bünyesinde, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanlığı tarafından “Hayaller Tecrübeyle Buluşuyor” online söyleşi programı gerçekleştirildi.
Programda Türkiye siyaset tarihinde iz bırakan Gazeteci Yazar Yavuz Donat konuk edildi. İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve Spor Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu’nun da yer aldığı programa, Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Moderatörlüğünü Dr. Öğr. Üyesi Hülya Bingöl’ün üstlendiği programda Spor Bilimleri öğrencileri gazetecilik ve köşe yazarlığının yanı sıra kamuoyuna kitaplarıyla da ulaşan ve mesleğine olan tutkusuyla Türkiye’nin bu gününe yön veren gelişmelerin sözcülüğünü üstlenmeye devam eden Yavuz Donat’a merak ettikleri soruları yönelttiler. Sorulara içtenlikle yanıt veren ve gazetelere yansımayan tüm ayrıntıları objektif bir tutumla aktaran, kendine has üslubu ve doğrucu kişiliğiyle öğrencilerimizi birçok yönden aydınlatan Yavuz Donat meslek yaşamındaki başarı sırlarını ve hayata dair deneyimlerini samimiyetle paylaştı. Program sonunda Malatya’nın kendisi için özel bir anlamı olduğunu ifade eden Donat, İnönü Üniversitesine konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu ve İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’a teşekkürlerini dile getirdi. Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Gündoğdu yoğun gündemine rağmen daveti geri çevirmediğini söylediği Yavuz Donat’a teşekkürlerini ifade etti.
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise İnönü Üniversitesi öğrencileriyle birikimlerini paylaşan Yavuz Donat’a en kısa zamanda yüz yüze üniversitemizde misafir etmeyi arzuladıklarını belirtti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı