DTO sağlık çalışanlarını unutmadı


0

Antalya’daki Oda ve Borsalar tarafından başlatılan “Varlığınız Sağlığımız” adı altında sağlık çalışanlarına 16 bin adet çiçek dağıtılıyor.Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, pandemi döneminde zor bir süreçten geçildiğine dikkat çekerek “ Mart ayından bu yana ciddi bir pandemi süreci içerisindeyiz. Zorlu günler geçirmekteyiz. Bu zorlu süreçte her şeyden önemlisi bizlerin sağlığı için gece gündüz demeden canları pahasına çalışan sağlık çalışanlarımızın hakkının ödenmeyeceğini biliyoruz. ” dedi.
Sağlık Çalışanlarının özverili çalışmaları ve fedakarlıklarına moral olması için Antalya’da ki Oda ve Borsalar tarafından başlatılan “Varlığınız Sağlığımız” adı altında sağlık çalışanlarına 16 bin çiçek dağıtımı için ilk çiçekleri DTO (Deniz Ticaret Odası ) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ile birlikte ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsa Başkanı Ali Çandır, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür ve İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarına takdim ettiler.
Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, Antalya İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen çiçek dağıtımına katılırken, pandemi döneminde zor bir süreçten geçildiğine dikkat çekerek “ Mart ayından bu yana ciddi bir pandemi süreci içerisindeyiz. Zorlu günler geçirmekteyiz. Bu zorlu süreçte her şeyden önemlisi bizlerin sağlığı için gece gündüz demeden canları pahasına çalışan sağlık çalışanlarımızın hakkının ödenmeyeceğini biliyoruz. Onlar gece gündüz demeden, sağlıklarını hiçe sayarak, ailelerini günlerce görmeyerek canla başla çalışıyorlar, hastalığa yakalananları iyileştirmek için gecesini gündüzüne katıyorlar. Varlığınız, sağlığımız diyoruz ve tüm sağlık emekçilerine teşekkür ediyor, bu sürede hayata veda eden tüm sağlık çalışanlarını da rahmetle anıyoruz” diye konuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı