Büyükşehir’in Beydeğirmeni Projesi’nde 3 milyon TL’ye kadar yüzde 50 hibe müjdesi


0

Kayseri’nin hayvancılık alanındaki en önemli projesi olan Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nde alt yapı ve ahır proje yapımı çalışmaları tüm hızıyla sürerken, bu projenin hayata geçirilmesinde önemli desteklerden biri olan Tarım Bakanlığı Kırsal Kalkınma Destekleri 2020-2021 başvuru dönemi uygulamaları da başlıyor. Bu kapsamda 3 milyon TL’ye kadar yüzde 50 hibe desteklenmesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapılacak.
Kayseri ve ülke hayvancılığı açısından büyük önem taşıyan ve 5.5 milyon metrekare alanı kapsayan Beydeğirmeni Besi Bölgesi, sadece Kayseri’nin değil, ülkenin bu alandaki geleceğini de yakından ilgilendiriyor. Kayseri’ye gerek istihdam, gerekse ekonomik katkı anlamında büyük imkanlar sağlayacak Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nde Kayseri Büyükşehir Belediyesi altyapısı ile ilgili yol, su ve elektrik açısından gerekli çalışmaları yürütüyor. Beydeğirmeni Besi Bölgesi’nde 6 hak sahibi projelerine ruhsatı alırken, 3 tanesinin yapımı tamamlanma aşamasına geldi. Öte yandan üreten ve kendi kendine yeten bir Türkiye ve Kayseri anlayışı içerisinde bu projenin hayata geçirilmesinde önemli desteklerden biri olan Tarım Bakanlığı ’’Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi ’’ başvuru dönemi ilan edildi.
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların (3 milyon TL’ye kadar yüzde 50 hibe) Desteklenmesi 2020-2021 Başvuru Dönemi uygulamalarına ilişkin Kayseri Tarım İl Müdürlüğü’nce 21-31 Aralık tarihleri arasında çevrimiçi bilgilendirme toplantıları düzenlenecek. Katılmak isteyenlerin ilgilendikleri konuya uygun olan toplantıya İl Müdürlüğü web Sayfasında (www//kayseri.tarimorman.gov.tr) duyurular bölümünde oluşturulan kayıt formuna kayıt olması gerekirken, kayıt yaptıranlara toplantı linkleri toplantı öncesinde gönderilecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı