Başkan Bozkurt Çiğdemli köprüsünü inceledi


0

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt Çiğdemli Köyü’nde yapımı devam eden köprüde incelemelerde bulunarak, köprünün 1 ay içerisinde hizmete açılacağını ifade etti.
Ekim ayının başında, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt’un da bizzat yerinde takibiyle yıkılan köprünün yerine yenisi inşaa ediliyor. Miadı dolan ve yenisinin yapım çalışması devam eden köprüde incelemede bulunan AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, köprünün hava şartları elverdiği takdirde en geç 1 ay içerisinde hizmete açılacağını söyledi.
Köprü çalışmasını, Mali ve İdari İşler’den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğitoğlu ile birlikte yerinde inceleyen Bozkurt; verdikleri sözü tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı.
Bozkurt, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Çiğdemli Köyümüzün sakinleri başta olmak üzere çok sayıda köyümüzün yıllardır grup yolu olarak kullandığı köprünün yıkılarak yerine daha modern bir köprü inşaa etmenin huzuru içerisindeyiz. Bu konuyu sürekli gündemde tutarak, köprünün yenilenmesinde emeği bulunan Çiğdemli Köyü Muhtarımız Sayın İsmail Aksoy ile katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum. Ekim ayının ilk haftasında yıkımını gerçekleştirdiğimiz köprünün, hava şartlarına göre en geç 1 ay içerisinde hizmete açılması planlanmaktadır. Yaklaşık 4 ay boyunca bu güzergâhı kullanamayan Çiğdemli ve civar köylerimizin sakinlerine de gösterdikleri hoşgörü ve anlayıştan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Yapımı devam eden köprünün şimdiden hayırlı, uğurlu olmasını diliyor; bu vesileyle köylerimizin yol, su, kanalizasyon gibi belli başlı sorunlarını aciliyet sırasına göre bir bir çözeceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum.”
Çiğdemli Köyü Muhtarı İsmail Aksoy da köprünün bitimine yaklaşıldığını belirterek, “Allah devletimize ve milletimize güç, kuvvet versin. Durmak yok, yola devam” dedi.
Köprünün hizmete açılmasıyla birlikte Çiğdemli başta olmak üzere çok sayıda köyün feraha kavuşacağını ifade eden Muhtar Aksoy, “Bu dünyada hatırlanmak ve unutulmamak için kalıcı eserler bırakmak lazım. Bu köprü, kalıcı bir eser olacaktır. Bu nedenle bu eserin köyümüze kazandırılmasında katkısı ve emeği bulunan herkese, şahsım ve köy sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” şeklinde konuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı