Bandırmaspor’da deniz bitti


0

TFF 1. Lig takımlarından Bandırmaspor’da anlaşması tek taraflı feshedilen eski Teknik Direktör Serdar Bozkurt’a ödenecek 1 milyon TL’lik fesih bedeli sebebiyle ara transfer tahtası kapandı. Kulüp yönetimi acilen 4 milyon TL’lik bir ödemenin yapılması gerektiğini ifade etti.
Bordo-beyazlılarda pandemi dönemi sebebiyle gerekli desteklerin bulunamaması, otopark gelirlerinin düşmesi ve TFF ile İddia gelirleri üzerindeki temlikler yüzünden ekonomik açıdan zor günler yaşanıyor. Bandırmaspor As Başkanı Adem Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Der ve Özer Aydın yaptıkları basın toplantısı ile kulübün mali yapısındaki son durumu açıkladılar.

Transfere ’Serdar Bozkurt’ kilidi
RH Bandırmaspor’da Ocak ayında yapılması planlanan devre arası transferleri için transfer tahtasının şu anda kapalı olduğunu ifade eden Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyesi Özer Aydın, “Futbolcu maaş ve ödemeleri 15 günlük gecikmede. Hak ettikleri primler ödendi. Bursa maçını evimizde kaybettiğimiz için futbolcularımıza ceza kesildi. Bizim takımımız artık öyle bir takım oldu ki Başkanımız liderliğinde yönetimde 14 kişi, Teknik ekipte Erkan Hocamız liderliğinde 8 kişi, Kaptan Erkan Taşkıran liderliğindeki 28 futbolcumuz gerçekten kenetlendik, çok çalışıyoruz, büyük çaba sarfediyoruz. Ancak TFF’den gelmesi gereken ödemelerin geç gelmesi, eksik gelmesi, iddia gelirlerindeki temliklerin olması, kış ve pandemi sürecinde otopark gelirlerinin yüzde 50 düşmesi bizim kulübümüzü maddi bir krizle karşı karşıya bırakmıştır. Aralık ayı sonuna kadar 4 milyon TL’lik bir paraya ihtiyaç var. Kasamızda sadece günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak kadar paramız var. Devre arası yaklaşıyor. 3 hafta sonra birinci devre bitiyor ve ikinci devre için bir transfer yasağı ile karşı karşıyayız. Maalesef bu transfer yasağını bizim kulübümüze yaşatan kişi önceki Teknik Direktörümüz Serdar Bozkurt. Bir zamanlar kendisi de başarılı olsun diye kulüp yönetimi ve Başkan daha önceki transfer yasağını açarak kendisinin de başarılı olmasını sağlamıştı. Aynı kişi maalesef bizi bu dönem transfer yasağı ile karşı karşıya bıraktı. Ancak biz güçlü bir yönetimiz, büyük bir şehiriz. Biz de kendisine yasal yollardan cevap vererek kulübümüzün haklarını savunuyoruz” dedi.
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyesi Özer Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bandırmaspor’a destek amacıyla önümüzdeki hafta içinde satışına başlanacak efsane bordo beyaz renklerdeki çubuklu formaların da tanıtımını yaptılar. 70 TL bedelle satışa sunulacak çubuklu formalar konusunda taraftara destek çağrısında bulundular.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı