AK Parti ‘de 2021 hedefi daha fazla performans


0

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde 2021 yılında hedef, daha fazla performans göstererek, vatandaşa ulaşmada daha fazla çaba sarf etmek olarak belirlendi.
AK Parti Malatya merkez ilçe Yeşilyurt ilçe teşkilatı ile online istişare toplantısı yapıldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in Başkanlığı’nda Türkiye’de nüfusu 100 bin’in üzerinde olan ilçe başkanlarının katıldığı sanal bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıya AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Yalçınkaya da katılarak konu ile ilgili görüşlerini paylaştı. Yeşilyurt ilçe Başkanı Yalçınkaya, önümüzdeki dönemde AK Parti teşkilatı ve belediyeler arasındaki işbirliği ağını güçlendirilmesine yönelik planlamalarından söz etti.
AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Yalçınkaya, vatandaş ile belediyeler arasındaki iletişimin sağlanması noktasında köprü görevi de gördüklerini vurgulayarak, aynı zamanda hizmetin vatandaşın ayağına daha hızlı bir şekilde getirilmesi amacıyla sürekli meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleriyle istişare içerisinde olduklarına dikkat çekti. Yalçınkaya, hayata geçirilen bu çalışma ile özellikle belediye başkanlarının vatandaş ile olan yüz yüze iletişimlerinin daha da verimli olacağını belirterek, 2023 vizyonu ile AK Belediyecilik hizmetlerinin daha etkin şekilde vatandaşa ulaşacağını vurguladı.

2021 hedefi daha fazla performans
Toplantının online başkanlığını yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 2023 seçimlerine doğru giderken ilçe başkanlarının insiyatif alarak sahada etkin olarak klasik çalışmaların yanı sıra, vatandaş odaklı bir perspektifle hareket etmelerinin gerekliliğini vurguladı. Kandemir, 2020-2021 yılı içerisinde üye çalışması performansının 2021 yılında sahada etkisini göstermesi için bütün teşkilatın daha çok performans sağlayarak vatandaşa ulaşması konusunda gayret göstermelerinin önemini anlattı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok Kötü Çok Kötü
0
Çok Kötü
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Aşk
0
Aşk
Aman Allahım Aman Allahım
0
Aman Allahım
Süper Süper
0
Süper
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı