Kur’an

Mersin'de İmam 26 Yıldır Çocukları Ödüllendiriyor

Mersin’de İmam 26 Yıldır Çocukları Ödüllendiriyor

Mersin'de İmam, 26 Yıldır Çocukları Ödüllendiriyor

Mersin’de İmam, 26 Yıldır Çocukları Ödüllendiriyor

Afyonkarahisar'da Yaz Kur'an Kursları Tamamlandı

Afyonkarahisar’da Yaz Kur’an Kursları Tamamlandı

4 yaşındaki Kerem Kayra, 6 ayda Kur'an-ı Kerim okumayı öğrendi

4 yaşındaki Kerem Kayra, 6 ayda Kur’an-ı Kerim okumayı öğrendi

Erciş'te Yaz Kur'an Kursu Kapanış Programı Gerçekleştirildi

Erciş’te Yaz Kur’an Kursu Kapanış Programı Gerçekleştirildi

Şırnak'ta Yaz Kur'an Kursları Finali Gerçekleşti

Şırnak’ta Yaz Kur’an Kursları Finali Gerçekleşti

Karesi'de 20 Öğrenci Kur'an-ı Kerim'i Hatmetti

Karesi’de 20 Öğrenci Kur’an-ı Kerim’i Hatmetti

Tavşanlı'da Yaz Kur'an Kursu Kapanış Programı Coşkuyla Gerçekleşti

Tavşanlı’da Yaz Kur’an Kursu Kapanış Programı Coşkuyla Gerçekleşti

Burdur'da 11 Yaşında Hafızlık Eğitimi Tamamlandı

Burdur’da 11 Yaşında Hafızlık Eğitimi Tamamlandı

haber-veriyor-haber-resmi-3

Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı: Yaz Kur’an kurslarına katılan çocuk sayısı 2,5 milyonu aştı

Giriş Yap

Haberveriyor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.