reklam
reklam
DOLAR 31,4015 % 0.47
EURO 34,0840 % 0.28
STERLIN 39,8236 % 0.28
FRANG 35,5027 % 0.47
ALTIN 2.060,21 % 0,36
BITCOIN 1.918.262 0.365
reklam

Ula’da gençler gönüllere dokundu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Ula’da gençler gönüllere dokundu
reklam

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü antrenörleri ve gençlik merkezi gönüllüleri Ula Kızılyaka İlköğretim Okulu ve ortaokulunda çocuklarla kültür sanat ve sportif faaliyetler düzenledi.

Yapılan etkinliklerde çocuklara yönelik sanatsal etkinlikte seramik boyama, resim etkinlikleri, modelleme hamuru atölyeleri ile müzikli eğlencelerle çocuklar gün boyu keyifli bir gün geçirdiler. Ula Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yağmur Küçük; “Kırsal Mahalle şenliklerimizle her yaştan bireylerle kültürel sanatsal sportif faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Spor branşlarımızın tanıtılması hem çocuklarımızın sosyalleşmelerine imkan sağlayan bu tür aktivitelerde gönüllü gençlerimizin dahil olması bizleri çok mutlu ediyor ”dedi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş ise ”Gönüllere dokunan bu şenlikte gönüllü gençlerimizi ve antrenörlerimizi kutluyorum. Spor alanında elde ettiğimiz başarıları kırsal mahallelerden çocuklarla ve gençlerle devam ettirmek aynı zamanda sporun başkenti Muğla’mızı yeni başarılarla taçlandırmayı hedefliyoruz. Kültürel sanatsal faaliyetlerle gençlerimizin gelişimine katkı sağlayan aktiviteleri her zaman destekliyoruz. Programa katılan gönüllü gençlerden Abdulsamet Kaymış; Bugün çocuklarla birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Etkinliğe başladığımızdan itibaren çocukların gözündeki ışıltıyı görmek bambaşka bir duygu. Benim gibi diğer arkadaşlarımda çok mutlu oldular bize bu imkanı veren gençlerin bakanlığı gençlik ve spor bakanlığımıza çok teşekkür ederim ”ifadesini kullandı.

reklam