reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.622.039 0.828
reklam
Sinem Aydın TÜM YAZILARI

Sağlık Müdürü Şenkul, hastaları yalnız bırakmıyor

AYDIN (İHA) – AYDIN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. ESER ŞENKUL, NAZİLLİ’DE EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİNDEN HİZMET ALAN HASTALARI ZİYARET ETTİ.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Sağlık Müdürü Şenkul, hastaları yalnız bırakmıyor
reklam

Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, Nazilli’de Evde Sağlık Hizmetleri Biriminden hizmet alan hastaları ziyaret etti.

Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam ederken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul da hizmet alan vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Ziyaretler çerçevesinde Nazilli ilçesindeki Yeşil Mahalle ve Pınarbaşı Mahallesi’nde ikamet eden ve Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından tedavi, bakım süreçleri takip edilen hastaları ziyaret etti. Evde sağlık hizmeti alan aileleri ziyaret ederek hasta ve hasta yakınları ile sohbet edip taleplerini dinleyen ve ’geçmiş olsun’ dileklerini ileten Müdür Şenkul, ziyaret öncesi Nazilli Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ekiplerinden hastaların genel durumları ile ilgili bilgi aldı. Ekiplerin çok kıymetli bir görev yaptıklarını ifade eden Şenkul, ekiplere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri ile ziyaretlerin devam edeceğini belirten Müdür Şenkul, Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerinin vatandaşın sağlık ihtiyacı olduğu her anda yanında olduğunu ve Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların ailelerine, evlerinde yalnız olmadıkları ifade etti.

Vatandaşlar ise aldıkları hizmetten son derece memnun kaldıklarını ifade ederek İl Sağlık Müdürü Şenkul nezdinde Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerine teşekkür etti.

reklam