reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.627.237 1.084
reklam
Yasemin Koçak TÜM YAZILARI

Minik öğrenciler kreşlerde geleceğe hazırlanıyor

DENİZLİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NİN HİZMETE AÇTIĞI KREŞLER, ÇOCUKLARIN GELİŞMELERİ İÇİN KATKIDA BULUNMAYA DEVAM EDİYOR

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Minik öğrenciler kreşlerde geleceğe hazırlanıyor
reklam

Denizli Merkezefendi Belediyesi’nin hizmete açtığı kreşler, çocukların gelişmeleri için katkıda bulunmaya devam ediyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösteriyoruz” dedi.

2019 yılından bu yana eğitim ve öğretime destek veren Merkezefendi Belediyesi, açtığı kreşler ile çalışan annelere de kolaylık sağlıyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından çocukların erken dönemde gelişimlerine katkı sunmak için kreşleri hizmete açtı. Bu önemli hizmetle hem ailelere destek olunuyor hem de çocukların sağlıklı büyümeleri ve eğitimlerine başlamaları için gerekli temelleri atmaya devam ediyor. Bu kreşlerde eğitim gören minik öğrencilere, deneyimli öğretmenler tarafından okul öncesi eğitim verilerek gelişimlerine önemli oranda katkı sağlanıyor.

“Adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe”

Kreşlerin enerjik ve keşfetmeye istekli minikler için eğlenceli bir öğrenme ortamı sunduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendili miniklerimizi adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe hazırlıyoruz. Kreşlerimizde sadece eğitim anlamında değil aynı zamanda çalışan annelere de büyük kolaylık sağlıyoruz. Anneler çocuklarını kreşlerimize güvenle emanet ederek işlerine odaklanabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyümelerini ve eğitimlerine başlamalarını desteklemeye devam ediyoruz” dedi.

reklam