reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.625.093 0.925
reklam
Yasemin Koçak TÜM YAZILARI

Kütahya MEM ile Turizm İl Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü

KÜTAHYA MEM İLE TURİZM İL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kütahya MEM ile Turizm İl Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü
reklam

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında, öğrencilerin akademik başarılarını desteklemek ve onlara zenginleştirilmiş öğrenme ortamları sunmak amacıyla bir iş birliği protokolü imzalandı.

Protokolü İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü adına İl Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Ünal imzaladı.

İmzalanan protokol, Kütahya’daki okullarda öğrenimin niteliğini artırmayı ve öğrencileri tarihi, kültürel alanlarla daha yakından tanıştırmayı hedefliyor. Protokol çerçevesinde, müzeler, kütüphaneler ve tarihi eserler gibi kaynaklar, eğitimde daha etkin bir şekilde kullanılacak. İş birliği aynı zamanda öğretmenlerin mesleki gelişimlerine de katkı sağlayarak, eğitim alanında kapsamlı bir iyileştirme ve geliştirme amacı güdüyor. Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ortak çalışmaları, öğrencilerin eğitimdeki deneyimlerini zenginleştirmenin yanı sıra, Kütahya’nın kültürel mirasının genç nesiller tarafından daha iyi anlaşılmasını ve takdir edilmesini sağlayacak. Protokol, üç yıllık bir süre için geçerli olacak ve bu süre zarfında her iki kurum, belirlenen hedeflere ulaşmak için yakın iş birliği içinde çalışacak. Protokolün imzalanması, Kütahya’nın eğitim ve kültür alanlarında yeni bir dönemin başlangıcını işaret ediyor.

reklam