reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.610.598 0.739
reklam
Yasemin Koçak TÜM YAZILARI

Hisarcık MYO’da bağımlılıkla mücadele ve KADES uygulaması bilgilendirme semineri

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Hisarcık MYO’da bağımlılıkla mücadele ve KADES uygulaması bilgilendirme semineri
reklam

Hisarcık Meslek Yüksekokulunda bağımlılıkla mücadele ve KADES uygulaması bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
Seminere, Meslek Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Burak Kavaslar, Hisarcık İlçe Emniyet Amiri Ayhan Istık ve emniyet personeli, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Yeter Akkaya, Meslek Yüksekokul Sekreteri Arif Köylü, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Tavşanlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nde görevli TBM Formatör Merve Öğütcü tarafından verilen bağımlılıkla mücadele seminerinde öğrenciler bağımlılık türleri, bağımlılıkla mücadele yöntemleri konularında bilgilendirildi. Seminer öncesi ve sonrası öğrencilere bağımlılık ile ilgili bilgilendirme anketi yapıldı.
Daha sonra Hisarcık İlçe Emniyet Amirliği tarafından KADES uygulaması bilgilendirme semineri gerçekleştirildi. Seminerde KADES uygulaması tanıtılarak “Ailenin Korunması ve Kadına Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun” hakkında öğrenciler bilgilendirildi. Seminer sonunda öğrencilere KADES ile ilgili broşürler dağıtıldı.
Meslek Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Burak Kavaslar, gerçekleştirdikleri seminer için Tavşanlı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne ve Hisarcık İlçe Emniyet Amirliğine teşekkür etti.

reklam