reklam
reklam
DOLAR 31,0857 % 0.31
EURO 33,6975 % 0.15
STERLIN 39,3903 % 0.07
FRANG 35,3061 % 0.25
ALTIN 2.019,98 % 0,15
BITCOIN 1.604.337 -1.465
reklam
Yasemin Koçak TÜM YAZILARI

DPÜ’de “Başarıya Adım Adım, Mezunlarımızın İzinden” başlıklı söyleşi

DPÜ’DE “BAŞARIYA ADIM ADIM, MEZUNLARIMIZIN İZİNDEN” BAŞLIKLI SÖYLEŞİ

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
DPÜ’de “Başarıya Adım Adım, Mezunlarımızın İzinden” başlıklı söyleşi
reklam

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kariyer ve Mezun Merkezimiz (DPÜ KAMER) ile Kariyer ve Gelecek Topluluğu iş birliğiyle düzenlenen cam ambalaj firması Genel Müdürü Abdullah Gayret’in konuşmacı olarak katıldığı “Başarıya Adım Adım, Mezunlarımızın İzinden” başlıklı söyleşi gerçekleştirildi.

FEF Germiyanoğlu Yakup Bey Salonu’nda üniversitenin “Kariyer ve Mezun Merkezinin Mezunlarla Söyleşiler” başlıklı etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği söyleşiye, cam ambalaj firması Genel Müdürü Abdullah Gayret’in yanı sıra akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Moderatörlüğünü DPÜ Kariyer ve Mezun Merkezi Koordinatörü Öğr. Gör. Bahar Yolvermez’in üstlendiği etkinlikte, Abdullah Gayret öğrencilere cam ambalaj firmasını tanıtarak kişisel kariyer yönetiminden, meslek seçiminin öneminden ve firmalarındaki iş ve staj imkanlarından bahsetti.

Söyleşide sürdürülebilirlik konusundaki güncel gelişmeler, firmalarının bu konuda gerçekleştirdiği ve desteklediği projeler, dünyadaki son ekonomik gelişmeler, iş hayatında sahip olunması gereken yetkinlikler, akademi ve iş dünyasında dikkat edilmesi gerekenler, meslek seçimindeki kritik noktalar konusunda da bilgi verildi.

Etkinliğin son bölümünde öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan Gayret’e günün anısına hediye takdimi yapıldı.

reklam