reklam
reklam
DOLAR 32,5240 % 0.03
EURO 34,9877 % 0.27
STERLIN 41,3904 % 0.13
FRANG 36,8050 % 0.05
ALTIN 2.435,17 % -0,01
BITCOIN 65.153,99 0.021
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Hırvatístan Hırvatístan
0 : 1
Arnavutluk Arnavutluk
19:00
Almanya Almanya
19:00
Macaristan Macaristan
22:00
İskoçya İskoçya
22:00
İsviçre İsviçre
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
16:00
Gais Gais
16:00
Halmstads BK Halmstads BK
17:00
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
17:00
Primorje Ajdovscina Primorje Ajdovscina
18:00
FC Novy Bor FC Novy Bor
18:00
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
18:00
NK Ormoz NK Ormoz
18:00
NK Maribor NK Maribor
18:00
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
18:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
19:00
NK Celje NK Celje
19:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
20:00
KFC Merelbeke KFC Merelbeke
20:00
KAA Gent KAA Gent
20:00
SV Gallneukirchen SV Gallneukirchen
20:00
Chemnitzer Chemnitzer
21:00
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
21:00
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
11:00
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
1 : 1
Dinamo Vologda Dinamo Vologda
15:00
Rodina-M Rodina-M
15:00
FC Spartak-2 Moskova FC Spartak-2 Moskova
16:00
Baltika-Bfu Kaliningrad Baltika-Bfu Kaliningrad
16:00
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
17:30
Zvezda St Petersburg Zvezda St Petersburg
17:30
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
18:00
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
18:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
18:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
18:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
18:00
FC Tver FC Tver
18:00
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
18:30
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
18:30
FC Irkutsk 2020 FC Irkutsk 2020
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
10:00
FC Sakhalin FC Sakhalin
2 : 0
FC Khimki-M FC Khimki-M
12:00
Dynamo Vladivostok Dynamo Vladivostok
12:00
FK Kolomna FK Kolomna
13:00
FC Strogino Moscow FC Strogino Moscow
:
Cosmos Dolgoprudny Cosmos Dolgoprudny
14:00
Ska-Khabarovsk-2 Ska-Khabarovsk-2
0 : 1
Salut Belgorod Salut Belgorod
18:00
FC Kvant Obninsk FC Kvant Obninsk
18:00
FK Ryazan FK Ryazan
18:00
Spartak Tambov Spartak Tambov
18:00
Zenit Penza Zenit Penza
ABD - ABD NPSL
02:30
Atlantic City FC Atlantic City FC
1 : 0
Wc Predators Wc Predators
02:30
Electric City Shock SC Electric City Shock SC
2 : 1
First State FC First State FC
03:00
Wisconsin Conquerors FC Wisconsin Conquerors FC
0 : 11
Milwaukee Torrent Milwaukee Torrent
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
03:00
Minnesota Twinstars FC Minnesota Twinstars FC
ABD - MLS Next Pro
22:00
New York City FC II New York City FC II
22:00
Orlando City B Orlando City B
ABD - USL Lig 2
01:00
AC Connecticut AC Connecticut
1 : 2
Vermont Green FC Vermont Green FC
01:00
Seacoast United Phantoms Seacoast United Phantoms
1 : 0
Boston Bolts Boston Bolts
01:00
Ironbound SC Ironbound SC
1 : 3
Staten Island Asc Staten Island Asc
01:00
Union FC Macomb Union FC Macomb
2 : 3
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
7 : 0
South Bend Lions South Bend Lions
02:00
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
1 : 2
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
02:00
Pathfinder FC New York Pathfinder FC New York
0 : 2
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
02:00
Toledo Villa FC Toledo Villa FC
1 : 1
Kings Hammer Kings Hammer
03:00
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
1 : 2
Charlottesville Blues Charlottesville Blues
03:00
Chicago City SC Chicago City SC
1 : 3
River Light FC River Light FC
04:00
Tennessee SC Tennessee SC
2 : 1
Southern Soccer Academy Kings Southern Soccer Academy Kings
20:00
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
20:00
Utah Avalanche Utah Avalanche
22:00
Swan City SC Swan City SC
22:00
Miami AC Miami AC
23:30
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
23:30
Westchester Flames Westchester Flames
ABD - USL Şampiyonası
05:30
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
3 : 3
Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC
ABD - USL W Ligi
00:00
St Charles FC St Charles FC
0 : 7
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
01:00
Lexington SC Lexington SC
0 : 2
Indy Eleven Indy Eleven
01:00
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
1 : 5
Charlottesville Blues FC Charlottesville Blues FC
02:00
Eagle FC Eagle FC
2 : 1
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
02:00
South Carolina United FC South Carolina United FC
1 : 3
North Carolina Courage U23 North Carolina Courage U23
02:00
Wake FC Wake FC
2 : 1
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
02:30
Rochester FC Rochester FC
4 : 3
Chicago Dutch Lions Chicago Dutch Lions
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
3 : 1
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
04:30
Olympic Club Olympic Club
3 : 5
Academica SC Academica SC
05:00
California Storm Uslw California Storm Uslw
3 : 0
Marin FC Alliance Marin FC Alliance
22:00
Tallahassee Reckoning Tallahassee Reckoning
22:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
23:00
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
23:00
Northern Colorado Rain Northern Colorado Rain
Arjantin - Primera C
21:00
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
21:00
Yupanqui Yupanqui
21:00
Real Pilar FC Real Pilar FC
21:00
AD Berazategui AD Berazategui
21:00
Argentino De Rosario Argentino De Rosario
21:00
CS Barracas CS Barracas
21:00
Defensores de Cambaceres Defensores de Cambaceres
21:00
Club Lujan Club Lujan
21:00
CA Victoriano Arenas CA Victoriano Arenas
21:00
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
21:00
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
21:00
Club Mercedes Club Mercedes
21:00
Central Ballester Central Ballester
21:00
CA Central Cordoba de Rosario CA Central Cordoba de Rosario
21:00
CA Claypole CA Claypole
21:00
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:00
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida San Miguel
21:00
CA Lugano CA Lugano
21:05
CSDC Espanol CSDC Espanol
21:05
CA Ituzaingo CA Ituzaingo
Avustralya - Kuzey NSW NPL
11:00
Edgeworth FC Edgeworth FC
2 : 4
Maitland FC Maitland FC
Avustralya - NSW NPL 1
12:30
Marconi Stallions Marconi Stallions
12:30
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
Beyaz Rusya - Beyaz Rusya Kupası
18:00
FK Miory 1965 FK Miory 1965
18:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20:00
Uni Minsk Uni Minsk
20:00
Neman Grodno Neman Grodno
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Porto SC BA Porto SC BA
21:00
Feirense BA Feirense BA
21:00
AD Leonico BA AD Leonico BA
21:00
Grapiuna AC BA Grapiuna AC BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
1 : 1
Maranhao MA Maranhao MA
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
3 : 3
Ituano FC SP Ituano FC SP
03:00
Gremio Novorizontino SP Gremio Novorizontino SP
1 : 1
Amazonas FC A&M Amazonas FC A&M
03:30
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
1 : 1
CR Brasil AL CR Brasil AL
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
0 : 0
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
20:45
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
CE Lajeadense RS CE Lajeadense RS
21:00
Ec Pelotas Ec Pelotas
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
CE Aimore CE Aimore
21:00
Cruzeiro De Porto Alegre RS Cruzeiro De Porto Alegre RS
21:00
Uniao Frederiquense de Futebol RS Uniao Frederiquense de Futebol RS
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
00:00
Fluminense Rj Fluminense Rj
1 : 0
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
02:15
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
4 : 3
Santos FC SP Santos FC SP
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
21:00
America MG America MG
21:00
Goias EC GO Goias EC GO
Brezilya - U20 Cearense
21:00
Icasa CE Icasa CE
21:00
Crato EC CE Crato EC CE
21:00
Terra E Mar CE Terra E Mar CE
21:00
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
21:00
Crato EC CE Crato EC CE
21:00
FC Acopiara CE U20 FC Acopiara CE U20
Çin - FA Kupası
11:00
Langfang Glory City FC Langfang Glory City FC
0 : 0
Qingdao Hainiu FC Qingdao Hainiu FC
11:00
Ganzhou Ruishi FC Ganzhou Ruishi FC
1 : 3
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
Broenshoej BK Broenshoej BK
20:00
BK Marienlyst BK Marienlyst
Ekvador - Serie B
23:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
23:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
23:00
Club Leones Del Norte Club Leones Del Norte
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
23:00
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
23:00
San Antonio FC San Antonio FC
Estonya - Premium Liiga
18:00
FC Nomme United FC Nomme United
18:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
18:00
Trans Narva Trans Narva
18:00
Kuressaare Kuressaare
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
B36 Torshavn B36 Torshavn
19:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
20:30
Vikingur Gota Vikingur Gota
20:30
HB Torshavn HB Torshavn
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Myllykosken Pallo -47 Myllykosken Pallo -47
18:30
FC Futura FC Futura
18:30
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
20:00
FC Kiffen FC Kiffen
20:00
Lahden Reipas Lahden Reipas
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
VJS VJS
18:30
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
18:30
P-Iirot P-Iirot
18:30
TPV TPV
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
Narpes Kraft Narpes Kraft
19:00
JS Hercules JS Hercules
19:00
Jakobstads Bollklubb Jakobstads Bollklubb
19:00
Kuopion Elo Kuopion Elo
19:00
Otp FC Otp FC
19:00
GBK Kokkola GBK Kokkola
19:00
TP-47 TP-47
19:00
OPS Oulu OPS Oulu
19:00
Jps Jps
19:00
SJK Akatemia/2 SJK Akatemia/2
Finlandiya - Veikkausliiga
21:00
FC Lahti FC Lahti
21:00
IF Gnistan IF Gnistan
21:00
FC Haka Valkeakoski FC Haka Valkeakoski
21:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
21:00
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
21:00
AC Oulu AC Oulu
21:00
Tampereen Ilves Tampereen Ilves
21:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
21:00
Ekenas Idrottsforening Ekenas Idrottsforening
21:00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
21:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
21:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Finlandiya - Ykkonen
18:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
18:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
18:30
FC Jazz FC Jazz
18:30
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
18:30
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
18:30
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
18:30
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
18:30
Atlantis FC Atlantis FC
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Jippo Jippo
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
18:30
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
18:30
FF Jaro FF Jaro
19:00
Turun Palloseura Turun Palloseura
19:00
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
19:00
Salpa Salpa
19:00
Japs Japs
Güney Afrika - Premiership
16:00
Richards Bay FC Richards Bay FC
2 : 0
Baroka FC Baroka FC
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Torns IF Torns IF
20:00
Angelholms FF Angelholms FF
20:00
Torslanda IK Torslanda IK
20:00
Norrby IF Norrby IF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
20:30
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
20:30
Herrestads AIF Herrestads AIF
İsveç - 2. Lig, Norrland
20:00
Lucksta IF Lucksta IF
20:00
Algarna Harnosand IF Algarna Harnosand IF
20:30
Bodens BK Bodens BK
20:30
IFK Luleaa IFK Luleaa
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
20:00
IFK Hassleholm IFK Hassleholm
20:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg
20:00
IF Lodde IF Lodde
20:00
Osterlen FF Osterlen FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
Enskede IK Enskede IK
20:30
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
20:30
BK Ljungsbro BK Ljungsbro
20:30
IFK Haninge IFK Haninge
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
20:00
Ockero IF Ockero IF
20:00
Landvetter IS Landvetter IS
İsveç - İsveç Kupası
20:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
20:00
Sollentuna FF Sollentuna FF
20:15
BK Forward BK Forward
20:15
FBK Karlstad FBK Karlstad
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00
Malmo FF Malmo FF
20:00
Jitex Molndal BK Jitex Molndal BK
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
Helsingborgs IF Helsingborgs IF
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
17:00
Djurgardens IF Djurgardens IF
17:00
Kalmar FF Kalmar FF
İzlanda - 1st deild
22:15
Grotta Grotta
22:15
UMF Njardvik UMF Njardvik
İzlanda - Besta deild
22:15
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
22:15
KA Akureyri KA Akureyri
Japonya - J.Ligi
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
3 : 2
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kazakistan - Birinci Lig
17:00
FK Kaspii Aktau FK Kaspii Aktau
17:00
Taraz Taraz
Kazakistan - Kazakistan Kupası
16:00
Atyrau Atyrau
16:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
18:00
Elimai FC Elimai FC
18:00
FK Aktobe FK Aktobe
Kenya - Premier Lig
13:00
Nairobi City Stars FC Nairobi City Stars FC
1 : 1
Sofapaka FC Sofapaka FC
13:00
Kariobangi Sharks Kariobangi Sharks
1 : 2
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
13:00
Nzoia Sugar FC Nzoia Sugar FC
13:00
Wazito Wazito
15:00
Posta Rangers FC Posta Rangers FC
15:00
Tusker Football Club Tusker Football Club
15:00
Kakamega Homeboyz Kakamega Homeboyz
15:00
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
Gor Mahia FC Gor Mahia FC
15:00
FC Talanta FC Talanta
15:00
Shabana FC Shabana FC
15:00
Bidco United Bidco United
16:00
Kenya Police Kenya Police
16:00
Bandari FC Bandari FC
16:00
AFC Leopards SC AFC Leopards SC
16:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
Kolombiya - Liga Femenina
03:00
Atletico Nacional SA Atletico Nacional SA
2 : 2
Independiente Medellin Independiente Medellin
23:30
Alianza FC Alianza FC
23:30
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
Kore Cumhuriyeti - FA Kupası
13:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
1 : 1
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
13:00
Gimpo FC Gimpo FC
1 : 0
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
13:00
Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
2 : 3
Gwangju FC Gwangju FC
13:00
Seongnam FC Seongnam FC
1 : 1
Cheongju FC Cheongju FC
13:00
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
4 : 4
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
13:00
Incheon United Incheon United
0 : 0
Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC
13:30
FC Seoul FC Seoul
0 : 0
Gangwon FC Gangwon FC
13:30
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
0 : 0
Jeju United FC Jeju United FC
Litvanya - A Lyga
18:00
FK Transinvest FK Transinvest
18:00
FK Panevezys FK Panevezys
19:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
19:00
FC Hegelmann FC Hegelmann
19:30
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
19:30
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
20:00
FK Suduva Marijampole FK Suduva Marijampole
20:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
Mısır - Premier Lig
19:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
19:00
Ceramica Cleopatra Ceramica Cleopatra
19:00
Future FC Future FC
Nijerya - Premier League
18:00
Doma United FC Doma United FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
Özbekistan - PFL
18:00
FK Termez Surkhon FK Termez Surkhon
18:00
PFK Metallurg Bekabad PFK Metallurg Bekabad
Özbekistan - Pro Liga
16:30
Xorazm Fk Urganch Xorazm Fk Urganch
16:30
PFK Mashal Mubarek PFK Mashal Mubarek
17:00
FK Buxoro FK Buxoro
17:00
Pfk Aral Pfk Aral
Şili - Şili Kupası
02:00
Juvenil Seminario Juvenil Seminario
2 : 5
Deportes Magallanes Deportes Magallanes
02:00
Dep. Concepcion Dep. Concepcion
02:00
Deportes Linares Deportes Linares
Tunus - Lig 1
19:30
Club Africain Club Africain
19:30
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
19:30
Us Monastir Us Monastir
19:30
Stade Tunisien Stade Tunisien
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları
23:45
Paraguay Paraguay
23:45
Ekvador Ekvador
Vietnam - V-Ligi
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
4 : 2
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
1 : 1
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
15:15
Viettel Fc Viettel Fc
0 : 0
Ho Chi Minh City FC Ho Chi Minh City FC
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00
Wellington Phoenix FC Reserve Wellington Phoenix FC Reserve
3 : 5
Wellington Olympic Wellington Olympic